Naar aanleiding van een brand bij pizzeria Dal Baffo op 26 februari 2017 is de politie een uitgebreid sporen onderzoek gestart naar de aanleiding van de brand.
Brandonderzoek zijn lastige onderzoeken omdat aanwijzingen van het ontstaan van de brand vaak door het vuur verloren gaan. Specialisten van forensische opsporingen zetten desondanks alles op alles om de oorzaak te achterhalen. Door hen is inmiddels vastgesteld dat de brand is aangestoken. In de pizzeria zijn namelijk resten aangetroffen van een jerrycan. Deze restanten worden nader onderzocht door het NFI in Den Haag.
Getuigenoproep
Mensen die iets gezien hebben rond het tijdstip van de brand of op andere wijze informatie hebben over deze brand worden verzocht te bellen met 0900-8844. Anoniem informatie doorgeven kan ook via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.