Bij italiaans restaurant Dal Baffo aan de Weerdingerstraat in Emmen is zaterdag op zondag een brand uit gebroken.
De brand brak rond kwart voor twee uit na een explosie in het pand. Hoe die kon ontstaan, is nog steeds onduidelijk. Het sein ‘brand meester’ werd rond drie uur gegeven toen was het vuur onder controle.
De vier appartementen boven het restaurant zijn allemaal ontruimd.
Dal Baffo werd in mei 2015 ook getroffen door brand. Toen is de zaak ruim een half jaar gesloten geweest. In november 2015 ging het totaal vernieuwde restaurant open.
Het is vooralsnog onduidelijk waardoor de explosie is ontstaan. De afdeling forensische opsporing (FO) van de politie zal hier verder onderzoek naar doen. Mensen die iets gezien hebben rond het tijdstip van de explosie en de daarop volgende brand worden verzocht te bellen met 0900-8844. Anoniem informatie doorgeven kan ook via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.