Auto botst op lantaarnpaal op Erica

Een personenauto is zaterdagavond tegen een lantaarnpaal gebotst in Erica. Het eenzijdige ongeval gebeurde aan de Tuindershof. De melding van het ongeval kwam om 23.32 uur binnen bij de hulpdiensten.

Door de klap schoot de auto nog ongeveer 30 meter door voordat het voertuig tot stilstand kwam. In de auto zat alleen de bestuurder.

De politie kwam met spoed ter plaatse. De bestuurder is door agenten aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De reden van de aanhouding is op dit moment nog niet bekend.

Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van het incident.

De zwaar beschadigde personenauto, voorzien van een buitenlands kenteken, is door een bergingsbedrijf afgesleept.

Foto: RonefMedia Producties


Ontdek meer van Emmen112

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Advertentie

Laatste Nieuws

Laatste nieuws